П'ятниця, 17 серпня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Рахів онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 300 гостей та відсутні користувачі

1534415777 08 unian peny5a7ad3fda2458 756x333Так, з наближенням до опалювального сезону все актуальнішим стає питання отримання субсидії на оплату комунальних послуг. Як повідомили в Міністерстві соціальної політики, серед іншого, її отримання буде залежати і від доходу сім’ї, яка претендує на знижку.

При цьому конкретної суми, яка завадила б отримати субсидію, не існує. Повідомляється, що в кожному випадку питання отримання субсидії вирішується індивідуально.
Наприклад, якщо в сім’ї двоє осіб, а доходи складають 20 тисяч гривень, то субсидію вони, швидше за все, не отримають. Однак якщо спільний дохід сім’ї з 5-7 осіб становить ті ж 20 тисяч гривень, то отримати знижку цілком реально.

Існує єдина формула розрахунку, яку застосовують для вирішення питання щодо надання субсидії. Середньомісячний дохід сім’ї на кожного члена сім’ї прирівнюється до прожиткового мінімуму. На підставі цих даних обчислюється відсоток платоспроможності всієї родини.

Навіть якщо людина живе сама і отримує 20 тисяч гривень, вона може звернутися за субсидією. Використовуючи формулу, її платоспроможність буде оцінена приблизно в 80%.

Сім’я з 6 чоловік з таким же рівнем доходу буде мати відносно набагато менший відсоток платежу. Саме вони, швидше за все, отримають знижку на оплату комунальних платежів.

Як повідомлялося, вже до кінця 2018 року в Україні повинні вирости пенсії для деяких категорій населення, зокрема мова йде про людей з великим трудовим стажем. Цієї осені в законодавстві може з’явиться зміна, яка врегулює питання перерахунку пенсій для людей з великим страховим стажем.

Але ситуація поки впирається в те, що дефіцит ПФ становить приблизно 140 мільярдів гривень. Адже пенсії доведеться підвищити для близько 3 мільйонів чоловік. До цього числа входять медичні працівники, колгоспники і ті, хто частину зарплати отримував у конверті

https://transkarpatia.net

Похожее изображениеСьогодні в Управлінні Держпраці у Закарпатській області під головуванням очільника установи Богдана Дороша відбувся безпрецедентний розгляд справи, пов’язаної з допуском до виконання робіт осіб, з якими не були належним чином оформлені трудові відносини.

 

За інформацією посадовців відділу контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб ГУ ДФС у Закарпатській області,  у ході проведення документальної позапланової виїзної перевірки фінансово-господарської діяльності одного з ФОП Іршавщини був встановлений факт здійснення міжнародних транспортних перевезень з використанням  праці 186 найманих працівників (водіїв) без оформлення трудового договору у 2201 випадку.

Отож, керуючись низкою нормативних документів, зокрема ст. 259 КЗпП України, ст.53  ЗУ «Про зайнятість населення», та на підставі  абз.2 ч.2 ст. 265 КЗпП України керівник Управління Держпраці виніс постанову  про накладення штрафу  на підприємця у сумі 20 млн. 774 340 грн.

Джерело: Управління Держпраці України в Закарпатській області

55 main new.1534399585На сьогодні, 16 серпня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

1 долар США – 27,44 грн;
1 євро – 31,07 грн;
10 російських рублів – 4,13 грн.

Таким чином, порівняно з вчорашніми значеннями, курс долара опустився на копійку. Загалом так дорого "зелений" не вартував з початку лютого 2018 року. У НБУ вже назвали причини різкого подорожчання долара. Заступник голови Нацбанку Олег Чурій нагадав українцям про досвід минулих років, коли до осені гривня йшла в виток девальвації.

Курс євро впав на 24 копійок після зростання напередодні.

https://ukr.segodnya.ua

aGWОфіційна вартість євро і рубля теж збільшилася

На сьогодні, 15 серпня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

1 долар США – 27,45 грн;
1 євро – 31,31 грн;
10 російських рублів – 4,11 грн.

Таким чином, порівняно з вчорашніми значеннями, курс долара зріс на 11 копійок. Так дорого долар не коштував з початку лютого 2018 року, а, як відомо, саме в лютому традиційно фіксуються рекордні значення курсу "зеленого".

Ситуацію на валютному ринку країни, за словами аналітиків, посилив обвал турецької ліри. Криза в Туреччині, як зазначають експерти, підкосила валюти країн з ринками, що розвиваються, а також вдарила по вартості євро. Як прогнозують експерти, на цьому тлі курс долара в Україні підніметься ще вище.

Курс євро зріс на 13 копійок після падіння на тлі турецької кризи. Вартість 10 російських рублів зросла на 11 копійок.

https://ukr.segodnya.ua

104468За його словами, розмір фінансування залежить від успішного виконання реформи в попередній період, а Україна вже виконала 75% зі 100% поставлених індикаторів на 2017 рік, за що отримала високу оцінку європейських партнерів, які, зокрема, підкреслили ефективність залучення фахівців з питань реформ та створення ефективної системи координації реформи на вищому рівні.

Європейський Союз надає всебічну підтримку реформі державного управління, що впроваджує Уряд. Відповідно до Угоди про фінансування програми “Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні”, Україна отримала черговий безповоротний транш, повідомив Міністр Кабінету Міністрів Олександр Саєнко.

В підсумку, як підкреслив Олександр Саєнко, завдяки виконанню цих та інших індикаторів, Україні виділено фінансову підтримку у розмірі 15,5 млн євро.

“Перша частина траншу є фіксованою та складає 5 млн євро. Друга частина залежить від успішності впровадження реформи, що вимірюється визначеними програмою індикаторами. Завдяки їх виконанню друга частина траншу складає 10,5 млн євро. Кошти бюджетної підтримки направляються в державний бюджет”, – пояснив Олександр Саєнко.

Крім того, раніше, міжнародні партнери вже неодноразово відзначали прогрес України у впровадженні реформи державного управління.

“Очевидно, що реформа держуправління є одним із ключових пріоритетів Уряду. Про це свідчить потужне політичне лідерство як Прем’єр-міністра, так і інших міністрів, що відповідають за напрямки реформування. У цій реформі впроваджується дуже багато конкретних кроків”, – зазначав керівник групи підтримки України в ЄС Пітер Вагнер.

Також схвальну оцінку українським реформам давала й Верховний представник ЄС у закордонних справах та політиці безпеки Федеріка Могеріні.

“Ми спостерігаємо, що в Україні став сильніший Уряд, сильніше державне управління і як результат – сильніша економіка», – казала вона.

Ця оцінка, за словами Олександра Саєнка, є дуже високою, й хоча попереду ще багато завдань, які потрібно виконати, це свідчить про визнання ефективності реформування та довіру між сторонами.

“Наша команда щодня співпрацює з європейськими партнерами з метою впровадження в Україні системи державного управління європейського зразка, й завдяки цьому ми досягаємо цілей, визначених в стратегії реформування держуправління. Для простих громадян це означає, що держава, яка надає їм послуги, стає більш ефективною, сервісоорієнтованою, а якість надання таких послуг буде тільки покращуватись”, – додав Міністр Кабінету Міністрів.

Довідково

За результатами опитування 69 експертів організацій, що входять до складу Реанімаційного пакету реформ (РПР), яке проводив Фонд “Демократичні ініціативи” ім. І.Кучеріва спільно з Секретаріатом РПР в червні цього року, реформа державної служби була визнана одною з п’яти найбільш успішних реформ в Україні.

90 main new.1533808468Затяжна криза поступово здає позиції завдяки стабільному зростанню зарплат, однак витрати населення наразі не знизилися до докризового рівня. Такими є результати аналізу "Сегодня" купівельної спроможності українців за п'ять років. Якщо 2013-го громадяни витрачали на продукти і "комуналку" 19,3% від середньої зарплати, то зараз – 24,5% (див. інфографіку).

--1_01

Експертів результати аналізу не дивують. Вони відзначають, що наша економіка поступово позбавляється пут кризи, але наявні ризики – конфлікт на сході країни, падіння нацвалюти, величезні зовнішні борги – загрожуватимуть стабільності і позитивної динаміки найближчим часом.

 

"За цей час курс долара впав втричі. І наявне зростання доходів населення наразі не може надолужити докризові позначки середніх зарплат в $ 400", – зазначає керівник секретаріату Ради підприємців при КМУ Андрій Забловський.

ЩОПРАВДА, НАША ЕКОНОМІКА ВЖЕ ВИЙШЛА Б З КРИЗИ, ЯКЩО БУВ БИ ЗАБЕЗПЕЧЕНИЙ ДРАЙВ ДЛЯ БІЗНЕСУ, ВВАЖАЄ КЕРІВНИК УКРАНАЛІТЦЕНТРУ ОЛЕКСАНДР ОХРИМЕНКО.

 

"Якби влада запустила кредити для бізнесу, посилили кооперацію з ЄС, відкрили для продажів ринок землі, то це привернуло б до країни величезні фінанси. Це дозволило б створити робочі місця з високими зарплатами, запустити виробництво, активізувати купівельну спроможність. Тоді криза закінчилася б через рік", – говорить Охріменко.

Але загалом, економісти дотримуються оптимізму, адже урядові оцінки розвитку економіки в 2019-2021 рр. дозволяють побачити світло в кінці тунелю.

 

"Трьох років досить для зміцнення економіки. Настають вибори, і уряд не дозволить впасти доходам громадян, інакше це обрушить рейтинги політиків. І якщо подивитися на макросценарії за 2021-й, можна побачити непоганий прогноз: інфляція за підсумками року – 7,8%, середні зарплати – 13 440 грн, а курс долара – 31 грн. Тобто доходи громадян становитимуть $ 434 і зарплата покриє очікувану інфляцію. Значить, українці зможуть нарешті відчути поліпшення якості життя і порівняти цей рівень з докризовим", – вважає Забловський

rynok pracy robitnyky 756x425Більше 50% тих, хто звертається до центру зайнятості – це люди з вищою освітою.

Ринок праці в Україні перебуває в постійному русі, переживаючи як злети, так і падіння. Довгий час вважалося, що він знаходиться в серйозній кризі, але зараз, на думку експертів, ситуація починає стабілізуватися. Сайт “Сегодня” розповідає про головні тенденції, які склалися на ринку праці в цьому році.

 • Ринок праці стабілізується, але багато хто досі працює в тіні

Дані говорять про поступову стабілізацію ринку праці в країні. Так, в першому кварталі цього року знизився рівень безробіття, склавши 9,7%, замість 9,9% кварталом ранішеБезробітними зараз в Україні залишається близько 1,7 млн громадянале цей показник не дуже відрізняється від європейських цифр. Наприклад, згідно з розрахунками Міжнародної організації праці, безробіття в країнах ЄС становить 7,4%.

У Державній службі зайнятості кажуть про те, що зайнятість населення в цьому році почала зростати вперше після 2013 р

“Ми спостерігаємо, що ринок праці на I півріччя 2018 роки демонструє певну стабілізацію. Зростання зайнятості населення у нас, за статистикою, стався вперше з 2013 року. Причиною цього є певне економічне зростання. У I кварталі 2018 з порівнянні з I кварталом минулого року відбулося зростання ВВП на 3,1%. Зайняте населення в Україні вперше з 2013 року збільшилася на 149 тисяч”, – зазначив на прес-конференції в.о. голови Державної служби зайнятості (Центрального апарату) Валерій Ярошенко.

Одна з проблем сучасного ринку праці в Україні та економіки в цілому це робота в тіні. Так, сьогодні більшість учасників ринку працюють поза чинним законодавством.Біда української економіки в тому, що досить велика частина працює в “тіні”. Державна статистика свідчить, що 21,8%, в порівнянні з 22,3% в минулому році, працюють поза чинним законодавством”, – говорить Ярошенко.

Зарплати ростуть, але все одно залишаються низькими

Незважаючи на те, що різні держструктури періодично радують українців статистикою про зростаючу заробітну плату, вона все одно залишається досить низькою. Так, за даними Держстату середня номінальна зарплата в червні склала 9 141 грн, тому знайти гідну роботу з хорошою зарплатою у нас в країні не так вже й легко, хоча вибір вакансій дуже багатий і різноманітний.

Сьогодні рівень заробітної плати в тих вакансіях, які дає нам роботодавець, не високий. Зовсім мізерна зарплата у медичних сестер, продавців, водіїв, швачок. В охороні здоров’я зарплата сьогодні становить в середньому 5747 грн, в освіті – 6958 грн. Це не той рівень заробітної плати, який може утримати кваліфікованих працівників”, – говорить Ярошенко.

Але варто зазначити, що за перше півріччя 2018 р більша частина роботодавців піднімала зарплату своїм співробітникам. Про це свідчать дані Міжнародного кадрового порталу HeadHunter Україна.

Третина опитаних зазначила, що в їхніх компаніях підвищили зарплату всім співробітникам без винятку; у 30% – підвищили тільки тим, хто виконав або перевиконав план. Ще третина респондентів відзначили, що в компаніях, де вони працюють, не переглядали заробітну плату. І хоча більшість роботодавців заявляють про збільшення заробітних плат, підвищення були значними: в основному мова йде про зростання на 5-10%”, – відзначили в HeadHunter.

Із зарплатою по регіонах ситуація залишається стабільною, так, найвища середня зарплата була зафіксована в Києві – 13553 грн, слідом йде Донецька область – 9774 грн, Київська – 9480 грн і Дніпропетровська – 9 тис. Але раптові результати показали Закарпатська та Івано-Франківська області, які в минулому році були ближче до кінця списку по заробітній платі: в цьому півріччі вони увійшли в десятку лідерів.

Закарпатська область, яка завжди була в кінці списку, тепер на п’ятому місці. Дивно й те, що Івано-Франківська ще в минулому році була десь на 23 місці, а тепер увійшла в десятку. Це говорить про те, що роботодавці, які мають бізнес на заході України, зрозуміли, що треба піднімати рівень заробітної плати, інакше вони взагалі залишаться без найманих працівників”, – пояснює сформовану тенденцію Валерій Ярошенко.

Він також додає, що в собівартості будь-якої продукції заробітна плати повинна складати близько 15%, тоді як у нас цей показник не перевищує 6%. У розвинених країнах ця цифра і зовсім може досягати 30%.

Хто потрібен, а кого в надлишку

За даними служби зайнятості, протягом першого півріччя 2018 року кількість вакансій в базі збільшилася на 8% – до 616 тис., а кількість працевлаштованих людей за цей час склало 428 тис. осіб. Правда, на обліку сьогодні залишилося ще 304 тис. українців.

Одна з головних проблем сьогоднішнього ринку праці – це професійний дисбаланс. Так, у нас дуже багато людей з вищою освітою, але їм не так легко знайти роботу. Наприклад, половина з тих, хто стоїть на обліку в службі зайнятості – це люди з вищою освітою, а в великих містах, таких, як Київ, Одеса, Харків, Дніпро ця цифра і зовсім може досягати 90%. Адже зараз затребуваними є далеко не ті професії, для яких потрібен диплом про закінчення ВНЗ.

Ринку заважає професійно-кваліфікаційний дисбаланс. В Україні так склалося, що до 80% випускників шкіл вступають до вищих навчальних закладів. Дзеркально протилежна статистика для країн Європи, там до 30% вступають до ВНЗ, а 70% отримують професійну освіту. Дисбаланс полягає в тому, що ринок потребує швачок, електромонтерів, електрозварників, слюсарів, сантехніків. А ось економістів і юристів в службі зайнятості – надлишок”, – говорить Ярошенко.

Також цікаво відзначити, що найбільш висока конкуренція за результатами дослідження HeadHunter була в сфері “Вищого менеджменту”, де на одне місце претендувало від 12 до 15 осіб. А ось лідерами вакансій з низькою конкуренцією виявилися такі сфера, як “Автомобільний бізнес”, “Консультування”, “Страхування”, “Робочий персонал”, “Інсталяція і сервіс”. Наприклад, в двох останніх сферах на місце претендує всього 0,9 осіб. В цілому ж конкуренція в цей час перебувала на рівні 3-4 осіб на одне місце.

Конкуренція на ринку праці в першому півріччі перебувала на рівні 3-4 людини на 1 вакантне місце. У ТОП-5 сфер з високою конкуренцією в I півріччі 2018 увійшли “Вищий менеджмент”, “Видобуток сировини”, “Початок кар’єри, студенти”, “Юристи” і “Мистецтво, медіа, розваги”. Ці сфери були конкурентними і в 2017 році”, – відзначають в HeadHunter.

Що стосується регіональної структури, тут ніяких несподіванок немає. Найбільше вакансій традиційно залишається в Київській, Харківській, Дніпропетровській, Одеській та Львівській областях. А по містах найбільше вакансій пропонують саме в Києві. Тут шукають фахівців в сфері ІТ, маркетингу і продажів.

Нагадаємо, що як повідомили у закарпатській спеціалізованій газеті «Робота та навчання» на період канікул роботодавці активно шукають студентів для тимчасової зайнятості. Платити їм готові близько 7 тисяч гривень. За таку ж суму на місяць шукають автомийників.

Пекарю та консультанту-продавцю зоомагазину  пропонують 9 тисяч, кухарю – 10 тисяч, так само – будівельникам, торговим представникам, експедиторам, а от працівнику з утеплення будинків – 15 тисяч.

Найзатребуванішими серед роботодавців зараз є професії швачок, будівельників, продавців, кухарів, посудомийок, прибиральниць, офіціантів, доглядальниць за літніми людьми та нянечок для дітей.

Також через закарпатську спеціалізовану газету «Робота та навчання»  закарпатці мають змогу знайти роботу в Чехії, Польщі, Угорщині, Німеччині, Франції та багатьох інших європейських країнах.

http://zakarpatpost.net/

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • Thank you for every other informative website. The place else may I get that type of info written in ...

  Детальніше...

   
 • Next time I read a blog, Hopefully it does not fail me as much as this particular one. I mean, I know ...

  Детальніше...

   
 • Yay google is my queen assisted me to find this outstanding website! Check out my web blog - Full ...

  Детальніше...

   
 • такий дохлий хлюпик(лимон) .а робить що хоче.його щоденни злочини сходять йому з рук

  Детальніше...

   
 • видвалить бабло и вийде * чистий*сойма уже мав зальоти.але башляючи чиновникам-хаба рникам ...

  Детальніше...

   
 • пан лимон сидай власний дельтоплан незабуть своих шавок та лити тепли краини

  Детальніше...

   
 • За такий злочин нехац собі купить деревце ЛИМОНА та нехай його вирощує за гратами!!!

  Детальніше...

   
 • Попався так попався!!!Ствер джують,що на шиї у того оленя -колоколець висів з надписом"На довгу і ...

  Детальніше...

   
 • Кажуть, що там був й інженер лісового господарства Дем'янчук. Як себе покаже оновлена поліція?

  Детальніше...

   
 • Таких злочинів в Бичкові Сойма робив не одноразово і чомусь постійно із рук сходило! Цікаво, суддя ...

  Детальніше...

   
 • война на Україні........ ..

  Детальніше...

   
 • Треба, щоб усі могли вільно мати зброю. Жити стане легше усім.

  Детальніше...

   
 • Господи, просвіти гуцулів Рахівщини! Доки московські попи будуть урядувати в Україні? У Розтоках 0 ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог