Середа, 20 червня 2018

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Рахів онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті один гість та відсутні користувачі

p 366605 1 slidertop2Закарпатські синоптики попереджають про різку зміну погоди починаючи від завтрашнього дня.

Згідно їхнього повідомлення, холодний фронт наблизиться до Закарпаття в другій половині дня 21-го червня, вночі та вдень 22-го червня. Саме через це в Закарпатській області очікується різка зміна погодних умов.

В області пройдуть сильні дощі, грози.  Місцями сильні зливи, град та шквали 20-25 м/с. Прогнозується також зниження денних температур до 15-20°, на високогір’ї до 3-5° тепла.

Нагадаємо, нещодавно, як і завчасно попереджали закарпатські синоптики, Закарпаття "накрили" зливи, град та буревії, які наробили багато біди і різних районах області.

А ось прогноз від молодого синоптика Назарія Кривания з Хустщини.

В зв'язку з проходженням холодного фронту,очікується ускладнення погодних умов.В другій половині дня та ввечері 21 червня,протягом доби 22 червня по території Закарпатської області пройдуть дощі,сильні дощі,місцями сильні та дуже сильні зливи,грози,місцями сильні грози,град,можливий крупний град,посилення вітру 19-24м/с.,в окремих пунктах 25-30м/с.,в високогір'ї до 35м/с.В місцях проходження сильних злив можливі тимчасові підтоплення,в місцях проходження сильних вітрів можливі обриви електродротів,пошкодження будинків тощо

http://www.mukachevo.net/

sb8xkLHvSs4BSjAZt8yU3OiDylOuk8mAVxYsavq23AdKfYXltWh1OvD9aGaAzTMKDsnsbRRLoDIgqNQQyXw4N soHj2ICEizg16ArK7l2DA4BbY NLZEDr5n8YwyUm 5SPFS4nLhПоки існують гроші, не виключена ймовірність, що у ваші руки потраплять фальшиві гривні. Це загрожує не тільки втратою грошей, але і проблемами, які можуть виникнути при спробі розплатитися сумнівною купюрою. В Україні передбачена кримінальна відповідальність не тільки за виготовлення підроблених банкнот, а також за їх збут і зберігання – позбавлення волі від трьох до п’яти років (ст. 199 Кримінального кодексу України).

Як відрізнити фальшиві гривні від справжніх? Що робити, у випадку виявлення таких у власному гаманці? Як не стати жертвою? Для початку, не варто панікувати. Достатньо проявляти увагу, знати основні елементи захисту банкнот гривні, мати чітке уявлення, як діяти, якщо неприємність трапилася.

Як відрізнити фальшиві гривні від справжніх «на око»?

Гарна новина полягає в тому, що гривня відрізняється високим рівнем захисту від підробок. Для її виготовлення Національний банк України використовує сучасні технології, постійно вдосконалюючи дизайн нових купюр.

Українська гривня має 17 ступенів захисту. Частина з них видима при розгляді крізь збільшувальне скло. Є елементи, які визначаються за допомогою магнітних детекторів і приладів, в ультрафіолетових та інфрачервоних променях. У той же час, передбачені й такі ознаки, за якими навіть звичайна людина може визначити, фальшиві або справжні гривні він тримає в руках. Радимо застосовувати два основних способи перевірки – візуальний і тактильний:

 • візуальний – цим способом можна визначити водяного знака, захисну смугу, зміщений малюнок, спеціальну печатку
 • тактильний – дозволяє на дотик визначити графічні елементи, виконані спеціальної рельєфним друком

Найчастіше підробляють купюри номіналом 100, 200, 500 гривень. Фальшиві банкноти мають низьку якість, так як друкуються в більшості випадків з використанням комп’ютерної і копіювальної техніки. Достатньо один раз уважно розглянути купюри, загострити увагу на захисних елементах, і ви легко відрізните підробку від оригіналу.

Уважно вивчіть плакати, підготовлені Національним банком. Пояснення до посилань на російській мові знаходяться також під фото.

Як відрізнити фальшиві гривні від справжніх?

Банкнота номіналом 100 гривень зразок 2005 року

 

Як відрізнити фальшиві гривні від справжніх?

Банкнота номіналом 200 гривень зразок 2007 року

Як відрізнити фальшиві гривні від справжніх?

Банкнота номіналом 500 гривень зразок 2006 року

Папір

 1. Банкноти надруковані на папері кольору, визначеного для кожного номіналу. В цьому кольорі виконана переважна частина зображень. Для банкнот номіналом 100 гривень це оливковий колір, 200 гривень – світло-рожевий, 500 гривень – бежевий.
 2. Водяний знак
  Зображення, утворене внутрішньою структурою паперу, видиме при розгляді банкноти на світло. Повторює портрет історичної особистості, надрукований на лицьовому боці банкноти: 100 гривень – Т. Шевченка, 200 гривень – Леся Українка, 500 гривень – Григорій Сковорода.
 3. Рельєфні зображення
  Деякі зображення на лицьовій стороні купюри виконані спеціальною печаткою. Фарба виступає над поверхнею паперу, тому шорсткість елементів відчувається на дотик.
 4. Приховане зображення
  Зображення цифрового значення гідності купюри, яке стає видимим при розгляданні банкноти під гострим кутом до джерела світла.
 5. Захисна кодована стрічка
  Повністю занурена в товщу паперу полімерна смужка, на якій в прямому та перевернутому вигляді розміщені прозорі зображення:
  – «100 грн», «200 грн», «500 грн» відповідно гідно купюри
  – підкреслене цифрове позначення номіналу – «100», «200» або «500» відповідно
  тризуб
  – Крім того, смуга має код для визначення справжності і номіналу банкноти детекторами.
 6. Оптично мінливий колір
  Окремі графічні елементи банкноти надруковані фарбою, яка змінює колір при розгляді під різними кутами. Якщо дивитися перпендикулярно малюнку, зображення має бузковий (малиново-фіолетовий колір. При розгляді під гострим кутом зображення стає оливково-зеленим.
 7. «Орловська» друк
  Спеціальний вид друку, в результаті якої виходять зображення, виконані різними кольорами з різким переходом кольору на інший без повеней і зсувів цих зображень.
 8. Суміщене зображення
  Безладні на перший погляд зображення, виконані з двох боків купюри в одному і тому ж місці, що при розгляді на світ складаються в чітку картинку: для 100 гривень – літера «У», 200 і 500 гривень – значення номіналу «200» і «500» відповідно.

Що робити при виявленні фальшивої купюри?

 • При виявленні фальшивої купюри краще не намагатися нею розплатитися.
 • Перевіряти гроші на справжність – прямий обов’язок будь-якого касира. Касир в торговій точці не має права вилучити підозрілу купюру, але може відмовитися від грошей, які викликають сумнів у справжності та платіжності. При песимістичному сценарії розвитку подій касир передасть вас охорони магазину, яка викличе міліцію, а та, в свою чергу, доставить масу неприємностей.
 • Ще гірше намагатися здійснити платіж через банк. Касир в банку при виявленні фальшивих банкнот ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ вилучити їх для дослідження та оформити довідку. Більше того, у разі виявлення в однієї особи двох і більше банкнот з ознаками підроблених, касир зобов’язаний негайно зателефонувати в міліцію або ж не пізніше наступного дня письмово повідомити про інцидент.
 • Найкраще за власною ініціативою звернутися до банку чи територіального управління Національного банку з проханням провести дослідження сумнівних банкнот. При цьому заповнюються заява та довідка про прийняття банкнот на дослідження.
 • Займаються дослідженням банкнот територіальні управління НБУ, Центральне сховище та Департамент грошового обігу. Банк направляє банкноти до теруправління за місцем знаходження банку, а теруправління в разі неможливості прийняти рішення самостійно переправляє їх в Центральне сховище. Процес може затягнутися на 35 робочих днів і більше. В результаті оформляється опис банкнот і акт про результати. Якщо гроші виявилися фальшивими їх вартість власнику не повертається, а шкода не компенсується. В іншому випадку банк видасть вам справжні купюри.

Як убезпечити себе від шахраїв?

 • при розрахунку великими купюрами не нехтуйте ознаками достовірності, описані на початку статті,
 • уважно розгляньте купюру, досліджуйте її на дотик
 • не міняйте великі купюри на дрібні незнайомим людям
 • уникайте місць стихійної торгівлі, базарів, лотків або будьте гранично уважні, здійснюючи покупки в таких місцях
 • скрізь де можна розплачуйтеся банківськими картами
 • не намагайтеся «спихнути» фальшивку на кого-то ще, проблеми можуть виявитися серйознішими фінансових втрат
 • дійте в законодавчому полі

Як визначити фальшиві гривн (відео)

http://privat24business.pp.ua/

362584 1Усередині він виявив ...

Чоловік виявив, що його курка знесла яйце вражаючих розмірів — в рази більше звичайних. Він був заінтригований такою знахідкою, і вирішив заглянути всередину, інформує Ukr.Media у світі.

Але, розуміючи, що там може бути щось незвичайне — вирішив зняти це на відео — щоб у разі незвичайної знахідки його слова не піддавалися сумніву.

І він був прав — розбивши яйце, усередині він виявив ще одне повноцінне яйце! Така ось собі створена природою матрьошка!

Pauki v dome kak ot nih izbavitsya 300x220Павуки – дуже корисні комахи, і стародавні люди, мабуть, прекрасно це знали.

Напевно, кожна людина знає або чула хоч раз, що домашніх павуків не можна вбивати – це погана прикмета. І нехай більшість людей ставляться до цієї прикмети скептично, ентомолог Метт Бертон з Університету штату Північна Кароліна заявляє, що, швидше за все, вона народилася не на порожньому місці і не через якісь вірування людей. Просто павуки – дуже корисні комахи, і стародавні люди, мабуть, прекрасно це знали.

"Ніякої містики в тому, що павуків краще не вбивати в будинку, немає – ці членистоногі дуже корисні для екосистеми будь-якого житла. Тому, вбиваючи їх, ви, звичайно, не накличете на свій будинок такі біди, як пожежа або навала злодіїв, як запевняють деякі люди, інтерпретують народні прикмети вельми оригінально, але тим самим ви створите в приміщеннях, де живете самі, деякий екологічний дискомфорт. Правда, ненадовго, тому що павуки все одно повернуться: не ці, так інші.."

https://ukr.segodnya.ua/

1366x768 7В Ужгороді та Мукачеві вночі буде +17, удень – +28 градусів. Від нічних хмар вже вранці не залишиться й згадки, та до самого вечора  буде триматися ясна погода. Без опадів.

У Хусті та Іршаві – вночі буде +15, удень – +28 градусів.  Від нічних хмар вже вранці не залишиться й згадки, та до самого вечора буде триматися ясна погода. Без опадів.

У Воловці – +12 уночі і  +24  градуси удень. У Воловці очікується похмура погода, вранці можливе невелике прояснення, але безхмарним небо буде недовго. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дощ із грозою.

У Сваляві – +13 уночі і  +26 градусів удень. Вранці у Сваляві розпогодиться, нічні хмари зникнуть та до кінця дня більше не з’являться. Без опадів.

У Тячеві нічна температура становитиме +15, денна – +27 градусів. У Тячеві ясна погода спостерігатиметься протягом усього дня. Без опадів.

У Перечині – нічна температура становитиме +17, денна – +28. У Перечині з ранку та до самого вечора небо буде ясним. Без опадів.

У Великому Березному – вночі +14, удень – +26 градусів. Незважаючи на хмарну ніч, з самого ранку у Великому Березному на небі не залишатиметься жодної хмарки, та до кінця дня погода буде ясною. Без опадів.

У Берегові та Виноградові – вночі – +16, удень – +29. Вночі небо вкрите хмарами, але вже вранці вони зникнуть та протягом усього дня у Береговому буде стояти ясна погода. Без опадів.

У Міжгір’ї – уночі  +11, вдень – +24 градуси. Ранок у Міжгір’ї очікується ясний, а вдень та ввечері небо буде ховатися за хмарами. Без опадів.

У Рахові буде уночі +11, вдень температура підніметься до +21 градус. У Рахові протягом усього дня погода буде похмурою. Ніч та ранок пройдуть без опадів. Удень очікується дощ, який до вечора повинен закінчитися.

У цей день вшановується пам’ять преподобного Іларіона Нового. У сільських мешканців розпочинається розпал прополки. З цього приводу є приказка: “Прийшов Іларіон – дурну траву із поля вон”. Наші пращури в цей день спостерігали за комахами: якщо жуки літають вечором, можна розраховувати на хорошу погоду.
https://ua-reporter.com/

fba00297fee32e70644d477ca95f1f25У сновидіннях наша підсвідомість відтворює картини минулого або розповідає про майбутнє.
Часом наші сни бувають настільки яскравими і дивовижними, що нам не терпиться поділитися ними з оточуючими. У багатьох випадках робити це категорично заборонено, інформує Ukr.Media.
Поринаючи в сон, людина розслаблюється і відновлює сили, незважаючи на те, що її мозок залишається активним. Наша підсвідомість здатна працювати цілодобово, саме тому у снах відтворюються образи і події, побачені нами раніше. Однак деякі сновидіння не мають ніяких відсилань до нашого минулого і здаються нам досить дивним. Існує думка, що саме такі сни є попереджувальними, так як вони хочуть повідомити нас про щось важливе. Коли сон справляє на нас сильне враження, у нас виникає бажання поділитися ним з близькими людьми, але, як з'ясувалося, це може бути чревате наслідками. Експерти розкажуть вам про будь-які сновидіння ніколи не можна розповідати іншим людям і чому робити це не рекомендується.
Про які сни можна і не можна розповідати іншим людям
Напевно ви помічали, що деякі наші сни є досить дивними і незрозумілими. Однак це не означає, що вони не мають значущості. Якщо після пробудження ви не можете зрозуміти значення вашого сну, але, при цьому, він залишив у вас неприємне враження, розповідати його іншим необов'язково. Для початку необхідно його обміркувати, щоб зрозуміти, про що він хотів вас попередити.
Не всі дивні сни несуть негативний характер. Багато хто з них, на перший погляд, здаються безглуздими, але після них всередині нас залишається приємне відчуття. Про ці сновидіння ви спокійно можете розповісти своїм близьким, не боячись неприємних наслідків.
Не рекомендується розповідати сни, які можуть вас попереджати про події майбутнього. Наприклад, якщо на найближчий час у вас намічений важливий захід, і на ґрунті хвилювання вам привидівся сон, що в самий розпал події у вас трапився конфуз, не варто ділитися цим з іншими, інакше сон може втілитися в реальність.

Не варто розповідати про сни, в яких вам довелося опинитися в центрі неприємної ситуації. Іноді такі сновидіння виникають на грунті страху. Наприклад, якщо людина збирається на побачення та відчуває хвилювання, то напередодні зустрічі вона може побачити сон, де під час побачення їй довелося пережити ганьбу. Такі сни виникають дуже часто, але щоб вони не стали реальними, залиште їх при собі.
Вже доведено, що найрідше люди бачать віщі сни. Зазвичай в них підсвідомість попереджає нас про те, що має статися з нами найближчим часом. Такі сновидіння розповідати заборонено, але, на жаль, зрозуміти який з наших снів є віщим досить важко. Саме тому не варто відразу ж ділитися з людьми своїми снами, а якщо вам дуже хочеться поділитися ними, зробіть це через деякий час.
Чому не можна розповідати про свої сни
Деякі люди не надають особливого значення снам, і без страху за наслідки спокійно діляться ними з іншими людьми. Однак перш ніж ділитися своїми снами, дізнайтеся, чим це може бути небезпечно.
Не стільки важливо яким сном ви захочете поділитися, набагато важливіше кому ви розкажите про нього. Якщо сон передвіщає вам щось хороше, рекомендується говорити про нього тільки своїм близьким. Іноді сторонні люди можуть бути налаштовані проти вас негативно, в цьому випадку навіть ваші сни можуть пробудити в них заздрість або навіть злість. Можливо небезпечними наслідками це не загрожує, але ваш сон навряд чи здійсниться.
Можна розповідати свої сни іншим людям чи ні?На це питання думки психологів розходяться. Згідно з деякими твердженнями, якщо вам дуже хочеться поділитися своїм сном, зробіть це. Якщо ж вам здається, що певне сновидіння повинне залишитися вашим секретом, краще про нього не говорити оточуючим. В цьому випадку у людини спрацьовує психологічний бар'єр, який не дозволяє їй зробити те, про що вона потім пошкодує. Тому покладайтеся на внутрішні відчуття, і не забувайте прислухатися до підказок інтуїції.
Насамперед, не варто розповідати про свої сни малознайомим людям. Часом наші сновидіння відображають наш емоційний стан і дозволяють іншим зробити про нас певні висновки. За допомогою снів багато людей можуть виявити ваші слабкі сторони, і використовувати отриману інформацію проти вас. Тому перед тим як розповісти своє сновидіння, виберайте відповідного слухача.
Якщо ви бажаєте розповісти свій сон, але боїтеся наслідків, в якості слухача ви можете вибрати природу. Стихії здатні сприймати інформацію, але при цьому вони не зможуть використати її проти вас. Тому краще всього, якщо ви поділитеся своїм сном з вітром або з водою, яка біжить??

УКРМЕДІА

p 366544 1 slidertop2У Свалявському районі Закарпатскьої області, за два кілометри від села Ганьковиця потрапив в аварію автомобіль швидкої допомоги, у кареті якого перебував пацієнт, у якого діагностували інфаркт.

Про це повідомляє видання Мукачево.net з місця події.

Один з учасників ДТП розповів, що водій не впорався з керуванням на повороті, виїхав на швидкості з дороги і перекинувся.

За попередньою інформацією, в кареті швидкої допомоги був пацієнт, якого везли з інфарктом в кардіологію, і ще кілька людей,
– йдеться в повідомленні.

Окрім того зазначається, що водії, які проїжджали повз, допомагали постраждалим вибратися з автомобіля. На місце аварії викликали поліцію і ще одну машину швидкої допомоги.

Згодом, стало відомо, що ні медики, ні пацієнт не постраждали, а 73-річного чоловіка із інфарктом міокарду доставили до обласного клінічного кардіологічного диспансеру.

Як поінформував головний лікар обласного клінічного кардіологічного диспансеру Роман Соскида, стан пацієнта стабільний, зараз він проходить необхідне лікування.


У Закарпатській області швидка з пацієнтом всередині злетіла з дороги


На Закарпатті авто швидкої допомоги потрапило у ДТП

 https://24tv.ua/ukrayina_tag1119

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • I am really enjoying tthe theme/design ⲟf уouг web site. Dߋ уoᥙ еver rᥙn into any browser compatibility ...

  Детальніше...

   
 • Hell there! Ꭰo you use Twitter? I'd ⅼike t᧐ follow ʏou if thɑt wouⅼd Ƅe ok. I'm definitelу enjoying үoᥙr ...

  Детальніше...

   
 • Amazing! Its truly awesome piece of writing, I have got much clear idea regarding from this paragraph.

  Детальніше...

   
 • Hеllo to all, fօr thee reason tһat І am genuinely keen of reading this weblog'ѕ post tⲟ ƅe updated ...

  Детальніше...

   
 • I dߋ bеlieve alll tһe concepts yoᥙ'vе introduced onn үoսr post. They aree reaⅼly convincing аnd ...

  Детальніше...

   
 • Attractive section ᧐f cօntent. І ϳust stumbled uρon yoᥙr web site and in accession capital tto assert ...

  Детальніше...

   
 • Ι could not refrain frоm commenting. Weell wгitten! my blog post Berkley: reviewsboy.blogspot.com/ ...

  Детальніше...

   
 • Great article. I am facing many of these issues as well.. Also visit my page - crazy bulk clenbutrol ...

  Детальніше...

   
 • Cann yߋu tell ᥙs more about thiѕ? I'd llike t᧐ find out some additional information. My weblog : ...

  Детальніше...

   
 • Your mode of telling tһe whoⅼе tuing in tһis piece ⲟf writing is genuinely g᧐od, еveгy one be able ...

  Детальніше...

   
 • Hеllo, I tһink your website might bе having browser compatibility issues. Ԝhen I look at yoᥙr blog ...

  Детальніше...

   
 • Hello, just wanted to tell you, I enjoyed this article. It was helpful. Keep on posting! Also visit my ...

  Детальніше...

   
 • Hello.This article was really motivating, particularly because I was searching for thoughts on ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог