Вівторок, 17 жовтня 2017

mizhhirya chust perechin svaljava tjachiv volovets irshawa berezniy vinogradiv rachiv berehovo muka4evo uzh horod

До уваги читачів Рахів онлайн, місцеві організації, політичні партії та установи! Для розміщення ваших публікацій, статтей та оголошень на сайті просимо надсилати інформацію на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

На сайті 336 гостей та відсутні користувачі

im511x345 reva kmu.gov.ua

Як заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, українці, що працюють неофіційно, і які не сплачують страхові внески до Пенсійного фонду, будуть отримувати замість пенсії матеріальну допомогу з державного бюджету.

“Якщо хтось не платив, він не буде мати права на пенсійне забезпечення. В такому випадку людям, які мають менше 15 років страхового стажу, відповідно до закону, виплачується державна допомога. Це допомога особі, яка не має права на пенсію”, – пояснив глава Мінсоцполітики.

Соціальна допомога буде виплачуватися з 65 років в розмірі одного прожиткового мінімуму, встановленого Верховною Радою. Кошти будуть виплачувати не за рахунок Пенсійного фонду, а з держбюджету.

За інформацією міністра, до проведення пенсійної реформи в Україні налічувалося близько 100 тис. громадян, які вчасно не забезпечили собі пенсію.

Джерело Горизонт

326747 1Різниця у віці між чоловіком і дружиною має досить серйозне значення, так як це може позначитися на тривалості шлюбу.

Ідеальну різницю вирахували вчені з США. У цьому їм допомогло дослідження за участю трьох тисяч добровольців, передає Ukr.Media.

Психологи встановили, що якщо різниця у віці між чоловіком і дружиною близько п’яти років, то у них на 18% менше випадків розлучень, в порівнянні з тими парами, де різниця в віці 10 років.

Найчастіше розлучаються пари з різницею в двадцять і більше років. Дослідники сказали, що ідеально, коли чоловік і дружина мають різницю в рік.

Також вчені сказали, що проблемою розлуки також може стати різниця в рівні освіти.

https://ukr.media/

З початком осені та навчального року в Україні стартував сезон застудних захворювань. У ЗМІ вже стали з’являтися жахіття про новий вірус та епідемію, яку очікують у прийдешньому сезоні 2017–2018 років

7 11

Три штами грипу: вже звичні «Гонконг» і «Брісбен» та новий «Мічиган» – пануватимуть в Україні цієї зими. Останній – це різновид так званого «свинячого» грипу. Він небезпечний тим, що може викликати великі епідемії й провокувати значні ускладнення, найчастіше запалення легень. Особливо загрозливий для малюків і людей старшого віку.

У Міністерстві охорони здоров’я України кажуть, що великої епідемії, швидше за все, уникнути не вдасться.

«Багаторічні спостереження за грипом, дані про імунітет до захворювання у здорових людей, а також низький відсоток вакцинації населення плюс погіршення соціально-економічної ситуації в Україні дозволяють прогнозувати збільшення кількості захворілих на 14%», – відзвітували у відомстві.

Епідемічний сезон на Закарпатті розпочнеться не раніше грудня

Сезон захворюваності на грип та ГРВІ зазвичай розпочинається з вересня поточного року і триває до травня наступного, – коментує «Карпатському об’єктиву» обласний інфекціоніст Вікторія Тимчик. – З метою своєчасного проведення протиепідемічних та профілактичних заходів ми будемо щотижнево збирати інформацію із закладів охорони здоров’я області щодо кількості звернень хворих з приводу грипу та ГРВІ.

Як проінформував «Центр грипу» при МОЗ України, актуальними будуть три штами грипу: типу А – «Мічиган» та «Гонконг», а також типу В – «Брісбен». Саме вони увійшли до складу цьогорічних вакцин проти грипу.

Що стосується нового штаму «Мічиган», то він почав циркулювати на території нашої країни з 2015 року. Тож дуже мало українців мають до нього імунітет. І можна говорити про те, що він ще не повністю виявив свій епідеміологічний потенціал. Тобто цей вірус подібний до пандемічного, або, як його ще називають, «свинячого» грипу. Він може викликати не настільки страшні клінічні прояви, як ускладнення. Найчастіше це пневмонії, які дуже важко діагностуються та піддаються лікуванню.

Вакцинація ось-ось розпочнеться

Варто зазначити, що вакцинація проти грипу не входить до національного календаря щеплень. Тобто вона не фінансується державою. Якщо людина захоче прищепитися, то вакцину проти грипу можна замовити, попередньо звернувшись в аптеку або ж до свого лікаря.

Вакцини вже перереєстровані й наразі проходять експерту оцінку. Ідеться про «Інфлувак» (виробництво Нідерландів), «Джиси Флю» (Корея), «Ваксігрип» (Франція).

Як тільки вони надійдуть в аптечну мережу, можна бути придбати одну комбіновану вакцину і прищепитися від цих трьох актуальних штамів. Узагалі на Закарпатті не дуже популярною є вакцинація проти грипу. За минулий сезон прищепилося вдвічі менше осіб, ніж планувалося.

Вакцинуватися чи ні – особиста справа кожного. Як наголошують медики, найефективніший метод не заразитися – не контактувати з хворими.

Але якщо ви перебуваєте серед людей, то шанси підхопити вірус значно зростають. Самоізолюватися в сучасному суспільстві не вийде. Тому вакцинація – надійніший спосіб. Особливо це стосується осіб, які належать до груп ризику: ВІЛ-інфікованих, пацієнтів з цукровим діабетом, бронхіальною астмою, ураженими нирками, хронічними захворюваннями печінки, легенів, серця тощо.

Відмінності між вірусами

Особливістю штамів «Мічиган» і «Гонконг» є те, що вони належать до грипу типу А. Тобто це ті види, які порівняно з вірусом типу В дуже швидко поширюються й викликають епідемії, – розповідає лікар-інфекціоніст, кандидат медичних наук Віктор Петров. – Зазвичай вірусом типу А уражається 80% тих, хто контактував з хворою людиною. Найчастіше це пов’язано з тим, що він має свою антигенну структуру, яка дуже швидко змінюється. Тож імунітет не встигає його запам’ятати. Однак для нас небезпека наростає у зв’язку з тим, що, починаючи з 2009 року, циркулював вірус «Каліфорнія», який трохи послабив нашу імунну систему, і тому інші віруси типу А надзвичайно легко нас вражають.

Крім того, віруси змінюють свою антигенну структуру і стають більш схожими на ті, котрі циркулюють в Азії та в Південній півкулі, а вони мають таку особливість, що найбільше вражають легені та дихальні шляхи. Тобто людина, яка хворіє на грип, дуже швидко, за день-два, може отримати надзвичайно швидкий розвиток пневмонії. Найбільша група ризику – це діти до 6 років, а також люди похилого віку, після 60–70 років.

Грип штаму А не піддається традиційному лікуванню

За словами лікаря, традиційне лікування, яке виписують дільничні лікарі чи терапевти, зазвичай на ці види грипу не діє. Для лікування таких агресивних штамів є спеціальні препарати – «Занамівір», «Осельтамівір». Утім простий лікар у рутинній практиці ними не користується. У всьому світі грип лікують інгаляційними препаратами. Тобто якщо в перший-другий день захворювання вдихнути кілька разів на добу дозу противірусного засобу, то він, потрапляючи на верхні дихальні шляхи у вигляді мікродисперсного порошку, повністю знищує вірус грипу. Звісно, враховуючи бідність нашого населення, про таке лікування не йдеться, адже найдешевший такий препарат коштує від 400 до 700 грн.

Яким чином можна відрізнити грип А від інших типів

По-перше, різкий початок усіх клінічних проявів, уже через 3–4 години після контакту з хворим; по-друге, дуже різка слабкість у м’язах, сильна ломота, температура тіла до 40°С; по-третє, ураження ЦНС, коли страждають когнітивні функції (марення, втрата свідомості).

Коли мене запитують, чи варто робити щеплення, я завжди кажу, що тим, кого він може вбити, це треба робити, – наголошує Віктор Петров. – Адже щеплення наразі коштує значно дешевше, ніж будь-який противірусний препарат. На мою думку, профілактика за допомогою таблеток є неефективною. Єдиний перевірений спосіб – це щеплення.

Ще одне: часто наші пацієнти отримують величезні списки на лікування ГРВІ та грипу. Скажу, що грип лікується нелегко й для цього використовуються специфічні препарати. Але в більшості випадків будь-яку застуду, котру могли помилково прийняти за грип, можна лікувати зволожувачем повітря, рясним питтям і симптоматичною терапією. Перш за все до лікаря потрібно звертатися вагітним жінкам, адже хворі на грип А чи В можуть втратити дитину.

Тож якщо ви входите до групи ризику, вам необхідно зробити щеплення.

Вакцинальна кампанія в Україні триватиме до середини листопада. Хоча в більшості країн навколо нас: у Польщі, Румунії, Чехії – вона вже йде до завершення. Наші сусіди почали вакцинуватися ще з 20 серпня.

Варто зазначити, що щеплення – річ не проста. Його потрібно робити, якщо немає ніяких симптомів застуди. Тому краще звернутися в клініку, аби вакцинуватися під наглядом лікаря. Вартість такої послуги коливається від 200 до 300 грн.

Щеплення вбереже вас від трьох агресивних штамів грипу, але не захистить від різних вірусів та паровірусів, які циркулюватимуть цього сезону. Тож варто звернути увагу на прості речі для зміцнення імунітету. Такі як правильне харчування, збільшення в щоденному раціоні кількості хороших жирів, фруктів та овочів. Хорошим імуностимулятором є волоський горіх. До прикладу, 100 г лимона містить максимум 30–35 мг вітаміну С, а волоського горіха – від 1300 до 1700 мг, тобто різниця в 40–50 разів. Немаловажним є також правильний режим праці, відпочинку, сну. Тож дбайте про себе та своїх рідних і будьте здорові!

Христина БІКЛЯН

За матеріалами: http://life.ko.net.ua

1508173734 yak ukrayinskim virobnikam produktiv xarchuvannya vijti na rinok yes 9013

Закарпатці одноголосно жаліються на підняття цін на продукти харчування. Кажуть, вартість зростає, а зарплати чи пенсії - ні. Зізнаються, тому доводиться купувати тільки найнеобхідніше.

Для того, аби хоч трохи зекономити краяни для покупок обирають ринки. Проте й тут купівля навіть найнеобхіднішого б'є по кишені.

Проте висока ціна ще не означає, що закарпатці отримують якісні продукти. Чимало товарів є протермінованими, тому слід бути уважними при виборі харчів.

Думки покупців та продавців дізнавалися журналісти "М-Студіо".

Докладніше дивіться в сюжеті.

 

 

307787 На Закарпатті буде додатковий вихідний - 1 листопада, День вшанування пам’яті померлих. Відповідне розпорядження підписав голова Закарпатської ОДА, повідомляє УНН із посиланням на персональний сайт Геннадія Москаля.

Згідно з розпорядженням, головам райдержадміністрацій, керівникам підприємств, установ і організацій рекомендовано перенести робочий день із середи, 1 листопада, на суботу, 11 листопада.

"Робочий день перенесено для того, щоб мешканці Закарпаття могли відвідати могили своїх рідних та близьких у інших районах області чи регіонах України", – йдеться у повідомленні Г.Москаля.

Як повідомляв УНН, минулого року Г.Москаль також розпорядився про вихідні для закарпатців на День пам’яті померлих.

Джерело: УНН

6cbbb613349445564c377324407d9491Хто з нас не любить заглянути до холодильника після 18:00? Частенько все розпочинається з банального: «А чи не випити мені води?», і закінчується поїданням бутербродів з ковбасою під акомпанемент профітролей або торта, що густо намащений кремом.

Про це йдеться у матеріалі terrawoman.ua.

Які ж приємні такі вечірні моменти, особливо, коли весь день пішов наперекіс. Ось тільки за задоволення доводиться платити. Регулярно поїдаючи легкі вуглеводи, можна так само легко наїсти жирові відкладення.

Але нещодавно дієтологи оголосили карт-бланш на поїдання їжі після 18:00. Фахівці вважають, що строга дієта зовсім ні до чого. Якщо вибирати для вечірнього раціону корисні продукти харчування. Ті, які покращують якість сну і не зрушують стрілку на вагах управо, з'ясуємо, що ж можна їсти на ніч без шкоди для фігури?

Їжа на ніч

1. Чорний шоколад

Часто цей продукт вносять до переліку заборонених. І абсолютно марно, адже між шоколадним батончиком з горіхами і плиткою темного шоколаду є величезна різниця! Чорний шоколад містить мінімальну кількість цукру. Цей вид ласощів сприяє швидкому схудненню, а також приводить рівень холестерину в норму.

 

2. Суп

Цю страву мало хто очікував побачити у переліку, проте, суп можна їсти на ніч. Річ у тому, що будь-які теплі рідини мають заспокійливий ефект на наш організм. Якщо вечірньої пори ти відчуваєш, що горнятком гарячого чаю не вгамувати голод, обов’язково розігрій трохи супу (найкраще підійде курячий або овочевий).

Важливо пам’ятати: не варто вживати на ніч суп з сочевицею, горохом або квасолею. Це може привести до неспокійного сну.

 

3. Мигдаль

З нинішніми цінами, звичайно, не можна собі дозволити часто їсти ці смачні горіхи. Втім, жменька мигдалю буде чудовим варіантом для вгамовування нічного голоду.

Тим, хто хоче схуднути не варто боятися вживати мигдаль. Дослідження, проведені в 2012 році в American Journal of Clinical Nutrition, з’ясували, що цей продукт ніяк не впливає на набирання додаткової ваги.

 

4. Гарбузове насіння

Якщо вечірньої пори рука так і тягнеться до пакету попкорну або чіпсів, негайно сховай шкідливі снеки. Замість цього швидше діставай жменю гарбузового насіння!

Це саме той вид їжі, який з легкістю впорається з нічним голодом, а також допоможе підготуватися до сну. Як відомо, гарбузове насіння надзвичайно багате магнієм, що дуже важливо для спокійного і глибокого сну.

 

5. Рис

Дієтологи акцентаують на тому,  що дієта, основним компонентом якої є рис, зменшує ризик появи безсоння до 46%. Рис належить  до продуктів з високим глікемічним індексом: він впливає на швидкість вироблення триптофану і мелатоніну. Саме ці гормони вкрай важливі для якісного сну.

Також важливо розуміти усю підступність нашого організму. Іноді спрага може вправно маскуватися під сильний голод. Спробуй випити склянку води, а краще горнятко теплого імбирного чаю.

 http://zik.ua/

265264 1Про шкоду алкоголю сказано чимало, тут же ми розглянемо покрокові поліпшення, які відбудуться з вашим організмом.

Уявіть, що всередині вас клацнуло і ви сказали собі, «а не кинути мені пити?». Про шкоду алкоголю сказано чимало, тут же ми розглянемо покрокові поліпшення, які відбудуться з вашим організмом. Як ви думаєте, що станеться? Давайте з'ясуємо це.

1 година.

Ну ось ти і кинув пити... годину назад. А це означає, що ти ще п'яний і тіло починає підготовку до масштабної детоксикації, намагаючись очистити кров від найменших частинок алкоголю. Печінка працює на високих оборотах, а підшлункова залоза виробляє додатковий інсулін.

24 години.

Рівень цукру в крові нормалізується. І щоб полегшити похмілля, настійно рекомендую не їсти солодкого. Власне, є в цілому не рекомендую, виняток становитимуть фрукти і вода, які будуть оптимальної дієтою перші «тверезі добу».

48 годин.

На цьому етапі організм як би переходить кордон між детоксикацією і повним очищенням. Поступово повертається контроль над тілом, але головний біль і втому (якщо вечірка була особливо буйної) можуть триматися кілька годин.

72 години.

Всі побічні ефекти похмілля (якщо воно було) офіційно закінчилися. Серце починає битися в нормальному ритмі. Чорт, по суті, тільки через три дні після п'янки ви знову стаєте собою!

Тиждень.

Сон глибший, відповідно, зростає рівень фізичної та розумової енергії. Шкіра стає свіже, ви виглядаєте молодше — просто гідратація відновилася.

Місяць.

Процентний вміст жиру в печінці знизилося на 15%, збільшуючи її здатність виводити токсини з організму. І дивіться, що це? Живіт теж став менше! Крім того, через чотири тижні ваша шкіра повинна виглядати просто відмінно.

Рік.

Через рік після вашої останньої порції віскі організм повинен бути бадьорий і веселий. Ви нарешті позбавилися від дратівної зайвої ваги. Ризик раку печінки, раку простати і раку кишечника знизився майже вдвічі. І не будемо забувати про фінансову сторону. Якщо ви не з економних споживачів, то на алкоголь йшла значна частина грошей — витратьте їх на щось більше... веселе.

https://ukr.media/

Loading...

ФОТОРЕПОРТАЖ

ОСТАННІ НОВИНИ

Пряма трансляція телеканалу "112 Україна"

Останні коментарі

 • Like Gardenscapes I really enjoy this game. Feel free to surf to my website: homescapes mod apk ...

  Детальніше...

   
 • But her mind was on other things; perhaps. I had always liked second shift. Also visit my website ...

  Детальніше...

   
 • Would you two boys keep the noise down and get some sleep. My wife called once she was at the garage ...

  Детальніше...

   
 • At least both parties know that the satisfaction is focused on the customer and there is no need for ...

  Детальніше...

   
 • I have noticed you don't monetize your website, don't waste your traffic, you can earn extra cash ...

  Детальніше...

   
 • А тепер вони безкоштовні ? Так цю новину висвітлюють, ніби це щось нове. Краще підтримайте реформу, а ...

  Детальніше...

   
 • Посилання ДЕ ? Якщо щось пишете то залишайте і посилання на джерело!

  Детальніше...

   
 • Не таким шляхом потрібно зменшувати порушення громадського порядку

  Детальніше...

   
 • урологи..))))))

  Детальніше...

   
 • Всі ці порчі чистої води афера кожен нормальний психолог шо ніяких порчів немає , просто є люди ...

  Детальніше...

   
 • Будемо слідкувати за результатами.

  Детальніше...

   
 • батьки самі вискакують із шкіри-1-2 заможніх у класі все ініціюють.А цей шик мали б зупиняти ті що ...

  Детальніше...

   
 • У нас на Украіні не влада а БАНДА за пересічку на кордоні кожні 5днів хабар мінімум 100 гр куди ці ...

  Детальніше...

Новини партнерів

Погода, Новости, загрузка...

Ми в соц. мережах

Каталог
сайтів України

український каталог